Clash of Lords 2 1.0.125.0 (winphone)

Clash of Lords 2

Clash of Lords 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clash of Lords 2, Windows Phone platformundaki Clash of Clans oyunu eksikliği kapatan başarılı bir yapım.

Clash of Lords 2, Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz strateji oyunları arasında bulunuyor ve bence Clash of Clans kadar başarılı bir yapım.

Mobilde strateji oyunu denilince akla gelen ilk isimler arasında bulunan Clash of Clans’a benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Clash of Lords 2, Windows Phone 8 ve üzeri tüm cihazlarda akıcı bir şekilde çalışıyor ve oyun esnasında ekranı tamamen kaplayan rahatsız edici reklam, yüksek fiyatlar içeren oyun içi satın alımlar gibi oyundan nefret ettiren hiçbir öğe içermiyor. Oynanış ise Clash of Clans’dan farklılık göstermiyor. Yine yerleşkemizi kurup geliştirmeye çalışıyor, birçok farklı düşman ile kıyasıya savaşıyoruz. Savaş ganimetlerini ele geçirerek gücümüze güç katıyoruz.

Her gün oynamanız durumunda sizi ücretsiz kahramanlar ve altınlarla ödüllendiren oyunda tek başınıza ve diğer oyuncularla beraber oynamanıza izin veren çok sayıda mod bulunuyor. Lordlar Ligi, Kahramanlar Arenası, Özel Görevler oyunda yer alan modlardan sadece birkaçı.

Dünya genelinde tutulan Clash of Clans, Windows Phone platformunda yer almıyor ancak Clash of Lords 2 bu açığı çok iyi kapatıyor diyebilirim.