Clean Master - TapPlex 1.4.0.1225 (winphone)

Clean Master - TapPlex

Clean Master - TapPlex
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clean Master - TapPlex ile Windows Phone telefonunuzun önbelleğini temizleyerek eski hızında çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Clean Master - TapPlex, Windows Phone telefonunuzun önbelleğini anında temizleyerek mobil cihazınızın ilk günkü performansına kavuşmasını sağlayan bir uygulama.

İnternet tarayıcıları başta olmak üzere mobil cihazınıza yüklediğiniz tüm uygulamaların bıraktığı kalıntıları tek dokunuşla silebileceğiniz Clean Master uygulaması ücretsiz olarak geliyor ve Windows Phone 8 ve üzeri cihazların tümüyle uyumlu. Modern ve sade kullanıcı arayüzü ile karşımıza çıkan önbellek temizleme uygulaması ile cihazınızın toplam depolama alanını ve yüklediğiniz uygulamaların kapladığı alanı da görebiliyorsunuz.

Uygulamaların yavaş açılması, bataryanın hızla tükenmesi, kullanılabilir depolama alanının azalması gibi ciddi sorunlara sebebiyet veren önbelllek sorununu tek dokunuşla çözebileceğiniz Clean Master, Windows Phone platformundaki kullanımı en basit ve en az reklam içeren temizleme uygulaması.