Cloud Mail.Ru 1.0.0.0 (winphone)

Cloud Mail.Ru

Cloud Mail.Ru
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cloud Mail.Ru, ücretsiz 100GB depolama alanı veren bulut depolama çözümüdür.

Cloud Mail.Ru, ücretsiz 100GB depolama alanı sunan bir bulut depolama uygulamasıdır. Windows Phone’lu akıllı telefonunuzdaki fotoğraf, video, müzik, belge ve diğer tüm dosyalarınızı kaydetmenize imkan tanıyan Cloud Mail.Ru ile tüm dosyalarınız her zaman elinizin altında.

Çapraz platform destekli Cloud Mail.Ru, Windows Phone’lu akıllı telefonunuzun kablosuz ağa bağlı olması durumunda mobil cihazınızla çektiğiniz tüm fotoğrafları otomatik olarak kaydeder, dosya ve klasörleri arkadaş ve iş arkadaşlarınızla paylaşma imkanı tanır.

Word, Excel, PowerPoint ve PDF dosyalarınızın yanı sıra diğer formatlarını da başarılı bir şekilde görüntüleyen bulut depolama uygulaması ile ayrıca video izleyebilir, müzik dinleyebilir ve favori parçalarınızdan oluşan çalma listeleri hazırlayabilirsiniz.

Önemli dosyalarınızı güvenli bir yerde depolayan Mail.Ru ile dosyalarınızı her yerden yönetebilirsiniz. Yeniden adlandırma, silme, klasör oluşturma işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Windows Phone 7 / 8 tabanlı Nokia Lumia, HTC ve Samsung cihazlarla uyumlu şekilde çalışan Cloud Mail.Ru uygulaması, tamamen ücretsizdir.

YORUMLAR