CloudMesh 1.0.0.0 (winphone)

CloudMesh

CloudMesh
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CloudMesh, popüler tüm bulut servislerini destekleyen kolay kullanımlı bir dosya yönetim uygulamasıdır.

CloudMesh, tüm bulu hesaplarınıza tek bir yerden erişme kolaylığı sunan ücretsiz bir uygulamadır. Popüler tüm bulut depolama servislerini destekleyen, telefon ve hafıza kartınızdaki dosyalarınızı da organize etmenize izin veren uygulama ufak boyutlu ve kullanımı oldukça kolay.

CloudMesh, Dropbox, Google Drive, Box, OneDrive servislerinin yanı sıra telefon ve SD karttaki dosyalar için de destek sunan yeni bir dosya yönetim uygulaması. Bulut hesaplarınızı tek bir yerde toplayan uygulamanın dahili dosya yöneticisi sayesinde dosya ve klasörlerinize göz atabilir, kopyalayabilir, silebilir, taşıyabilir, paylaşabilir, sabitleyebilir, indirebilir, yükleyebilir ve aratabilirsiniz. Bulut hesaplarınızı yönetmenin yanı sıra telefonunuzdaki dosya ve klasörleri hafıza kartınıza taşıyabilir veya hafıza kartınızdaki dosyaları telefonunuza aktarabilirsiniz. Aynı bulut servisinde birden fazla hesabınız varsa hesaplarınız arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

CloudMesh, bulut hesaplarınızı ve telefondaki / hafıza kartındaki dosya ve klasörlerinizi yönetme izni veren ücretsiz bir Windows Phone uygulaması.