Comicana 1.6.5.0 (winphone)

Comicana

Comicana
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Comicana, sevdiğiniz çizgi romanları Windows Phone telefonunuzda okumanıza izin veren başarılı bir uygulama.

Comicana, Windows Phone platformunda ücretsiz kategorisinde en kaliteli çizgi roman okuma uygulaması diyebilirim. Sevdiğiniz çizgi romanları Windows Phone telefonunuza taşıyarak dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde okumanıza imkan tanıyan uygulama .cbr, .cbz, .cb7 ve .epub formatında hazırlanmış çizgi roman arşivlerini sorunsuzca açabiliyor.

Çizgi roman hastası olarak “Mobilde çizgi roman okumak ne kadar keyifli olabilir ki?” sorusunu kendinize sorabilirsiniz. Tabii ki çizgi romanı elde tutup kokusunu içinize çekerek okumanın keyfi bir başka olacaktır ancak gittiğiniz her yere çizgi romanlarınızı taşımak sıkıntı yaratabilir. Tam bu noktada önerebileceğim Comicana uygulaması ile sevdiğiniz tüm çizgi romanları telefonunuza yükleyebilir ve istediğinize anında ulaşabilir, nerede olursanız olun okumanın keyfini sürebilirsiniz.

Telefonunuzdaki ve sd kartınızdaki çizgi romanların yanında OneDrive ve Dropbox hesaplarınızda tuttuğunuz çizgi romanları da indirerek okumanıza izin veren Comicana’da çizgi romanlarınızı klasörlerde toplama şansına da sahipsiniz. Bu sayede Batman, Conan, Indiana Jones, Superman ve diğer kahramanların tüm çizgi romanlarına anında ulaşabiliyorsunuz.

Comicana, Windows Phone 8 üzeri telefonunuzda çizgi romanlarınızı keyifle okumanıza imkan veren bence marketteki en iyi çizgi roman okuma uygulaması.