Cosmo Run (winphone)

Cosmo Run

Cosmo Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cosmo Run, gözün yanıldığı bir platform üzerinde küpü ilerletmeniz gereken bir Windows Phone oyunu.

Cosmo Run, Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirip reflekslerimizi geliştirmek amacıyla boş zamanlarımızda oynayabileceğimiz tarzda bir beceri oyunu ve minimal tasarımın hakim olduğu mobil oyunlar arasında.

Oyuna ilk giriş yaptığımızda platform üzerinde basit bir küp yönlendirme oyunu olduğu düşüncesine varıyoruz ancak oynamaya başladığımızın saniyesinde çok daha dikkat isteyen zorlu bir oyun olduğunu anlıyoruz. Oyunda yaptığımız tek şey durmadan ilerleyen küreyi dokunuşlarımızla yönlendirmek olsa da platformun tasarımından ve farklı kamera açısından küpü tutmak oldukça zor.

Ekranın herhangi bir noktasına dokunarak yönlendirdiğimiz küpün hiç düşmemesi için uğraş verdiğimiz oyun harika odaklanma ve refleks istiyor. Platformun duruş açışına, üzerine basarak ilerlediğimiz taşların yapısına alışmak basit ancak yüksek puan yapmak için sağlam sinir mekanizmanızın olması gerek.

Bu tarz oyunların bir amacı olsa da bildiğiniz üzere sonu yok. Bu noktada hedefimiz platformda olabildiğince kalarak puan kazanmak; karşımıza çıkan altınları da toplayarak puanımıza puan katmak. Sonsuz oynanışa sahip beceri oyunları olmazsa olmazlarınız arasındaysa deneyin derim.