Cow Evolution 1.3.0.0 (winphone)

Cow Evolution

Cow Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cow Evolution, Windows Phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Cow Evolution, mobil platformlarda karşılaşacağımız en enteresan oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. En basit tabirle simülasyon oyunu diyebileceğimiz bir yapım olan bu oyunda, ineklerin birbirinden farklı evrimlerine ve dışkılarına şahit oluyoruz. Windows Phone işletim sistemine sahip cihazınızda oynadığınızda bağımlısı olacağınızı düşünüyorum.

Bu eğlenceli ama bir o kadar da garip oyunu nasıl oynayacağımızdan başlayalım. Öncelikle oyunun başlangıcında rehber niteliğinde bir tutorial bizi karşılıyor. Bu tutorial sayesinde oyunun mantığını kolaylıkla kavrayabilirsiniz. Daha sonra oyunun kontrolleri bizim elimize geçiyor. Bu noktada yapmanız gereken minik bir ineği alıp diğerinin üzerine getirmek olacak. Bu minik inekler belirli aralıkla düşüyor. Oyuna başladığımız çiftlikte iki adet Alpha Cow üretene kadar ineklerimizi evrimleştirmeye devam ediyoruz. Daha sonra evrimleşen ineklerimiz başka dünyalara/çiftliklere gönderiliyorlar. 

Oyunda para pirimi olarak ineklerimizin dışkısı kullanılıyor. Evet yanlış duymadınız, vakit kazanmak istediğinizde fazladan inek satın almak için onların dışkılarına ihtiyaç duyuyoruz. Kendimizi geliştirdikçe başka alımlarda yapabiliyoruz. Oyun içi satın almalara ihtiyaç duymayacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim. Bu haliyle bile oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Cow Evolution'ı nasıl oynayacağımızı anlattığımda 2048 oyununa benzediğini farketmişsinizdir. Onun biraz daha evrim geçirmiş hali diyebilirim. Hatta daha eğlenceli bir tarzda yeniden yaratılması iyi bile olmuş. 

Bu güzel oyunu ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Oynamanızı mutlaka öneriyorum. Bağımlısı olacaksınız!

YORUMLAR