Crazy Bird (winphone)

Crazy Bird

Crazy Bird
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Bird, kuşları engellere çarptırmadan uçurmanız gereken eğlenceli bir Windows Phone oyunu.

Crazy Bird, basit görsellere sahip tek dokunuşla rahatlıkla oynanabilen beceri oyunları arasında ve sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkıyor. Telefonumuza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda sevimli – rengarenk kuşların uçmasına yardım ediyoruz.

Uçmayı yeni öğrenen kuşlara yardımcı olduğumuz oyunu reflekslerimizi ve sinir mekanizmamızı test eden enfesi bir yapım olarak özetleyebilirim. Oyunda hepsi birbirinden şirin kuşlardan birini seçiyoruz ve oyun alanında ölümcül noktalara değmeden uçmalarını sağlıyoruz. Ucu sivri bu engellere takılmamanın tek yolu kanatlarımızı olabildiğince hızlı çırpmak ve nereye gittiğimize dikkat etmek.

Puan kazanmak için tek yapmamız gereken uçmak olduğunu oyunda başarı sağlayabilmek için bunu son derece hızlı yapmamız gerekiyor. Hangi parmağınızla oynarsanız oynayın ekrana olabildiğince seri dokunmalısınız. Aksi halde kuş cennetini boylayabilirsiniz. Kuşu uçurarak ekranın herhangi bir noktasına ulaştırdığımızda puan kazanmış oluyoruz ancak bunu yaparken yolumuza çıkan şeker gibi objeleri de toplamamız gerekiyor. Rastgele çıkan objeler bize ekstra güç kazandırma açısından mühim. Puanlarımızı harcayabildiğimiz tek nokta ise yeni kuşların görücüye çıkarıldığı mağaza.

Oyunun sonraki sürümünde çoklu oyuncu modları da ekleneceği geliştirici tarafından söylenmiş ancak şu an için arkadaşlarımızı oyuna davet edemiyoruz.

YORUMLAR