Croc's World 2 1.0.0.0 (winphone)

Croc's World 2

Croc's World 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Croc's World 2, milyonlarca oyucusu bulunan oldukça eğlenceli bir platform oyunu.

Atari oyuncularının vazgeçilmez oyunları arasında yer alan Super Mario, Sonic, Giana Sisters çok eskilerde kalsa da unutulmuyor ve eski zamanlar kadar olmasa da hala oynuyoruz. Mobil platformlar için ücretsiz yayınlanan Croc's World 2 de eski nesil hoplama zıplama oyunlarını özleyenler için yapılmış bir oyun ve kolay oynanışına rağmen son derece eğlenceli.

Croc’s World 2, Super Mario tadında bir mobil oyun ve de oldukça popüler. Öyle ki oyunun ilk bölümünü dünya genelinde milyonlarca kişi indirmiş. Oynanış olarak Super Mario oyunundan farksız. Yine sürekli koşan bir karakterimiz var ve yol boyunca karşısına çok sayıda ölümcül düşman çıkıyor. Kimi zaman üstlerine basarak kimi zaman da es geçerek ilerliyoruz. Tek yapmamız gereken zıplama ve koşma olan oyunda ilginç öğeler de bulunuyor. Taş blokları ezmek için karakterimizin kask toplaması, taş fırlatmak için taş çantasını alması, ateşten sıyrılması için kalkan ve yangın kaskı alması, daha hızlı koşması için hızlı ayakkabıları alması gerekiyor.

Super Mario, Sonic gibi çocukluğunuzun oyunlarına özlem duyuyorsanız benzer oynanışa sahip Croc’s World 2’yi kesinlikle denemelisiniz.