CSR Racing (winphone)
CSR Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    210

  • ÜRETİCİ

    Zynga

CSR Racing, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en gerçekçi ve kaliteli grafiklere sahip drag yarışı oyunu.

CSR Racing, Windows Phone telefonunuzda hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz en iyi drag yarışı oyunlarından biri; hatta en iyisi diyebilirim. Cihazın donanımını zorlayan enfes görsellerle kalbimizi çalan oyunda dünyanın en prestijli araba üreticilerinin eserleri ile sokaklarda krallık mücadelesi veriyoruz.

Mobilde drag yarışı denilince akla gelen ilk isimlerden CSR Racing, son olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkıyor. Görselleri ve içeriği dikkate aldığımızda oldukça ufak boyutlu olan sokak yarışı oyununda McLaren, Bugatti, Aston Martin başta olmak üzere en güçlü motorlara ve göz kamaştıran tasarıma sahip olan spor arabaları altımıza çekiyor ve illegal düzenlenen yarışlara katılıyoruz.

Kafa kafaya nefes kesen yarışlardan biri olan drag heyecanını mobilde yaşama imkanı sunan CSR Racing oyununda hedefimiz sokakların kralı olmak. Tahmin edeceğiniz üzere bunu başarmak için oldukça uzun süreli kariyer moduna adım atmanız gerekiyor. Kariyeriniz boyunca çok sayıda drag yarışı çıkartacağınızdan işiniz oldukça zor diyebilirim.

Çok basitten zora doğru ilerleyen kariyer modunda kazandığınız yarışların neticesinde aldığınız parayı aracınızı özelleştirmek (kapsamlı bir modifiye beklemeyin.) için kullanabiliyorsunuz. Aracınızı daha çekici kılmak ve güçlendirmek adına garaja kesinlikle adım atmanızı öneririm. Tabii ki garajda kendi aracınızı yenilerken başka bir aracı gözünüze kestirip satın alma şansına da sahipsiniz.

Oyunun kontrol sistemi ise hemen alışılacak tarzda yapılmış. Vites değiştirmek (büyütüp küçültmek) için direksiyon simidinin üzerindeki ok butonlarına dokunuyorsunuz. “Hazır ol, vitesi değiştir” şeklinde yardımcı yazılar sayesinde de zamanlama sorunu yaşamadan son hız ilerleyebiliyorsunuz. Ancak yardımcılar oyunun sadece başında bulunduğundan fazla alışmamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR