Cut the Rope 1.7.0.0 (winphone)
Cut the Rope
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    201

  • Üretici

    ZeptoLab UK Limited

Cut The Rope, akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu fizik tabanlı oynanışa sahip harika bir bulmaca oyunudur.

Cut The Rope, Windows Phone tabanlı akıllı telefon ve tabletinizde uzun süre sıkılmadan, kafa yormadan oynayabileceğiniz harika bir bulmaca oyunudur. Küçük sevimli yaratık Om Nom'u şekerleme ile beslemeye dayanan fizik tabanlı bulmaca oyununda çözmeniz gereken 300'den fazla bölüm bulunuyor.

Cut The Rope, dünya genelinde 400 milyon kullanıcının mobil cihazınıza girmeyi başarmış oldukça popüler bir bulmaca oyunu. Şekerlemeyi görüncü şekilden şekile giren minik bir yaratığı besleyerek ilerlediğimiz oyun basit oynanışa sahip olsa da, git gide zorlaşan bulmacalar sizi daha çok düşünmeye sevk ediyor ve oyundan maksimum düzeyde zevk almanızı sağlıyor. Bazı bölümlerde ipi kesmeden önce, iki kere düşünmeniz gerekebiliyor. Tüm yıldızları toplayarak en yüksek puanı elde etmek için ipleri doğru sırada kesmelisiniz.

Yüksek kalitede grafikleri, fizik tabanlı oynanışı, bağımlılık yapan oyun yapısı ile Cut The Rope, Windows Phone Mağazası'ndaki en orijinal ve eğlence dolu bulmaca oyunu. Om Nom ile kesinlike tanışmalısınız.

YORUMLAR