Cyber Dust 0.8.0.157 (winphone)

Cyber Dust

Cyber Dust
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cyber Dust, Windows Phone platformunda Snapchat açığını kapatan en iyi uygulama.

Cyber Dust, Windows Phone platformunda Snapchat uygulamasının yokluğunu aratmayacak kadar başarılı diyebilirim. İster arkadaşlarınızla isterseniz de dünya genelinde dilediğiniz bir kişiyle ücretsiz olarak ve güvenli bir şekilde mesajlaşabileceğiniz uygulamada tüm mesajlar kendi kendini yok ediyor ve mesajların ömrü sadece 30 saniye.

Windows Phone platformunda bildiğiniz üzere Snapchat hatta kopyaları bile yer almıyor. Bu uygulamada hassas bir filtreleme seçeneği mevcut. Ancak bu uygulama oldukça popüler olduğundan kullanıcılar bir arayış içerisinde ve Cyber Dust bu arayışlara yanıt verenlerden biri. Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama Snapchat mantığında çalışıyor ancak çok daha fazla seçenek sunuyor.

Yazdıklarınızı 30 saniyede otomatik olarak silen güvenli mesajlaşma uygulaması Cyber Dust uygulamasını ücretsiz üyeliğinizi oluşturarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Üyeliğinizi oluşturma esnasında kişilerinizi aktarıp aktarmayacağınız soruluyor. Evet dediğinizde tüm kişileriniz otomatik olarak listenize ekleniyor. Tabii ki bunu atlama seçeneğiniz de var. Kişilerinizi ayarladıktan sonra uygulamanın karşılama ekranına erişiyorsunuz. Bu noktada uygulamayı doğrudan kullanabildiğiniz gibi mesajlaşmanın nasıl gerçekleştiğini, kişilerin nasıl takip edildiğini, profil güncellemesinin nasıl yapıldığını kısacası uygulamanın nasıl kullanıldığını gösteren tanıtımı izleyebiliyorsunuz.

Mesajlara video ve resim ekleme, emoji ve çıkartmalar ile süsleme gibi anlık mesajlaşma uygulamalarında bulunan tüm seçenekleri sunan Cyber Dust uygulamasında birebir, grup halinde (100 kişiden fazla) ve belirli kişilerle mesajlaşmayı seçebiliyorsunuz.

Sosyal ağ uygulamalarındaki gibi takipçi sisteminin yer aldığı Cyber Dust uygulamasını gözleri Snapchat’i arayan her Windows Phone kullanıcısının indirip denemesini öneririm.

Cyber Dust Özellikleri:

  • Takipçilerinize kendini yok eden mesajlar, videolar ve resimler gönderin.
  • Mesajınızın ekran görüntüsü alındığında / alınmadığında anında bildirim alın.
  • Mesajlarınıza fotoğraflar, videolar, emojiler, stickerlar ekleyin.
  • Grup sohbetlerine katılıp sohbetin keyfini çıkarın.
  • Profilinize kısa açıklama ve site ekleyerek diğer kullanıcılara kendinizi tanıtın.
  • Mesajınız okunduğunda ve gönderildiğine bildirim alın.
  • Konumunuzu güvenli bir şekilde paylaşın.

YORUMLAR