Daddy Was A Thief 1.0.0.0 (winphone)
Daddy Was A Thief
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    101

  • Üretici

    Rebel Twins

Daddy Was A Thief, sonsuz koşu türünde oldukça popüler bir mobil oyundur.

Daddy Was A Thief, görevinden alınan bir banka personelinin ailesini korumak için banka soymaya karar vermesiyle başlayan macerasını konu alan bir mobil oyundur. Sonsuz koşu türünde tasarlanan oyunda kahramanımızın polisten kaçması için hızlı düşünmesi ve hareket etmesi gerekiyor. Yeterince hızlı ve akıllı olduğunuzu göstermenin tam zamanı.

Yüksek çözünürlüklü görsel ve müziklerle süslenen Daddy Was A Thief, hikaye odaklı bir sonsuz koşu oyunu. Oyunun hikayesine kısaca değinmek gerekirse; Daddy, uzun süredir çalıştığı bankadan kovulur ve bunu hem eşini hem de çocuklarına hissettirmemek adına eskiden çalıştığı bankayı soyma kararı alır, ilk girişiminde de başarısız olunca peşine polisleri takar.

Kahramanız ile koşturmaya çatı katında başlıyor ve peşimizde polisle zemin kata doğru hızla iniyoruz. Bu ilerleyiş tahmin edeceğiniz üzere kolay olmuyor. Daddy’yi durdurmaya çalışan çok sayıda engel bulunmakta. Bunlar arasında lazerler, füzeler, silahlar bulunmakta.

Oyunun kontrolleri de oldukça basit. Sağa ve sola otomatik olarak giden kahramanımızı zıplatmak için parmağınızı yukarı doğru kaydırmanız yeterli oluyor.

YORUMLAR