Dark Lands 1.1.6.0 (winphone)
Dark Lands
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    338

  • Üretici

    Bulkypix

Karanlık bir atmosferde slahlarınızla rakiplerinizi alt ettiğiniz bu oyunda platform unsurları da bir o kadar heyecan dolu.

Windows Phone kullanıcıları arasında oldukça popüler olan oyun Dark Lands, yeni bir güncellemeyle birlikte platform ve aksiyonun güzel bir karışımını sunmaya devam ediyor. Heyecanın bir saniye bile sekteye uğramadığı bu oyunda yapmanız gereken şey yolunuzdaki engelleri aşıp rakiplerinizi biçmek.

Siyah tonun hakim olduğu oyunun görselleri sade ve şık. Grafikleri Mark of the Ninja isimli oyunu hatırlatan Dark Lands’te lanetlenmiş toprakları arşınlayıp Goblinleri, Orkları, İskeletleri, Trolleri ve Ogreleri katletmekken bölüm sonlarında karşınıza Minotorlar, Ejderhalar ve benzeri mitolojik varlıklar çıkıyor.

Dark Lands’te olabildiğince puan toplayabilmek için yapmanız gereken şey bölümleri hızlı bir şekilde bitirmek, sağlık durumunu iyi bir seviyede tutmak ve mümkün olduğunca çok rakibi yenmek. Bu kategoriler için bölüm sonlarında ekstra yıldızlar ve puanlar alıyorsunuz.

Kontrollere değinecek olursak, soldan sağa giden bu oyunda neredeyse kendiliğinden koşan kahramanızı yönlendirirken zorlanmıyorsunuz. Tepkiler makul bir zamanlama ile karşılığını veriyorlar. İleride daha zor olan seviyelerde hayatta kalabilmeniz için silah ve zırh satın almanız bu oyunun olmazsa olmazlarından. Üstelik karşınıza çıkan şey sadece rakipler değil. Gerçek bir platform oyunu gibi yolunuzda tuzaklara karşı da atik olmanız gerekiyor. 

YORUMLAR