Darts Match 1.0.5.0 (winphone)

Darts Match

Darts Match
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Darts Match, yapay zekaya veya arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz ücretsiz bir dart oyunudur.

Darts Match, Facebook arkadaşlarınıza veya bilgisayara karşı oynayabileceğiniz yüksek kalitede grafikler sunan ücretsiz bir dart oyunudur. İster dart oyunuyla yeni tanışmış biri olun, isterseniz de profesyonel bir dart oyuncusu… Bu oyun her seviyedeki dart oyuncusuna açık.

Profesyonel Dart Birliği (PDC) tarafından onaylanmış resmi dart tahtalarının yer aldığı oyunda 501, 301 ve Saat Çevresi (Around The Clock) olmak üzere 3 farklı oyun modu bulunuyor. Bunların haricinde dart ile ilk defa tanışmış kişilerin kendilerini geliştirecekleri, bol bol pratik yapacakları Traning seçeneği yer alıyor. Oyunu kolay, orta ve zor seviyesinde oynayabiliyorsunuz. Kolayı seçtiğinizde rastgele atışlar yapan bir dart oyuncusu ile, orta seviyede kendisini geliştirmekte olan bir oyuncu ile, zor seviyede ise nokta atışı yapan profesyonel oyuncular ile karşılıyorsunuz.

Oyunun menüleri de oldukça sade tasarlanmış. Solo, yapay zekaya karşı oynadığınız 3 oyun modu ve alıştırma bölümü içeriyor. Social, tahmin edeceğiniz üzere Facebook’taki arkadaşlarınızla birlikte oynamanız için oluşturulmuş bir bölüm. Store ise dartınızın kanat, şaft ve gövde bölümlerini dilediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz, kendi dartınızı oluşturabileceğiniz bölüm.

Eğer Windows Phone’lu telefon ve tabletiniz için ücretsiz bir dart oyunu arıyorsanız Darts Match harika bir seçim olacaktır.