Dead Trigger 2 2015.326.950.4815 (winphone)
Dead Trigger 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    472

  • Üretici

    MADFINGER Games, a.s.

Dead Trigger 2, Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en iyi zombi oyunu.

Dead Trigger 2, Android ve iOS platformunda en çok oynanan zombi oyunu ve nihayet Windows Phone’a çıktı dediğim yapımlardan biri. Dünya genelinde milyonlarca oyuncunun oynadığı zombi temalı FPS (birinci şahıs nişancı) oyunun hem görsel hem de oynanış açısından üst düzeyde olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Android ve iOS için iki sene önce yayınlanan ve sürekli güncellemeler alan Dead Trigger 2’nin Windows Phone sürümü ücretsiz olarak geliyor ve 512MB RAM desteği sunmuyor. (Zaten böylesine yüksek kalitede grafiklere sahip bir mobil oyunun düşük donanımlı cihazları desteklemesi garip olurdu.) Zombi avlama üzerine kurulu bir mobil oyun olan Dead Trigger’ın devamı niteliğinde hazırlanan Dead Trigger 2’de küresel zombi kıyameti karşısında hayatta kalmak için mücadelesi içerisinde olan insalığa yardım etmek için görevlendirilmiş birini kontrol ediyoruz.

Gerçekten bir mobil oyuna göre şaşırtan grafikler sunan oyunda dünyanın dört bir tarafını turluyor, karşımıza çıkan kana susamış zombileri kimi zaman levyemizi kimi zamanda silahlarımızı (30’dan fazla silahı kullanabiliyoruz.) kullanarak kafalarını paramparça ediyoruz. Tabii ki oyunu zevkli kılan tek şey zombilerin fazlalılığı değil. Ara sıra ortaya çıkan, öldürmesi zaman alan zombilerle de karşılaşabiliyoruz.

Dokunmatik kontrol seçeneklerinin yanında MOGA desteği sunan Dead Trigger 2 oyununu tek başınıza oynayabildiğimiz gibi turnuvalara da katılabiliyoruz. Haftalık olarak düzenlenen turnuvalarda sağ çıkmamız durumunda harika ödüllerin sahibi olabiliyoruz.

Zombileri öldürmek ve onlardan korunmak için kullandığımız tüm araç gereçleri ilerledikçe yenileyebiliyoruz. Tahmin edeceğiniz üzere silah satın aldığımız, kendimizi geliştirdiğimiz bu bölümde öğeleri iki şekilde satın alabiliyoruz. Görevler sonrası kazandığımız altınları kullanarak ve gerçek para ile satın alma yaparak öğelerin kilidini açabiliyoruz.

YORUMLAR