Death Moto 3D (winphone)

Death Moto 3D

Death Moto 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Death Moto 3D, hayalet sürücü olarak etrafınızı saran motosiklet sürücüleriyle başa çıkmanız gereken bir Windows Phone oyunu.

Death Moto 3D, Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirip oyun süresince hiç satın alım yapmadan oynayabildiğimiz sıradışı bir motor yarışı oyunu. Hayalet sürücü olarak motosikletimize atlayıp bizi pistlerden silmeye çalışan düşmanlarla mücadele ettiğimiz oyunda aksiyon bir saniye bile eksik olmuyor.

Sonsuz koşu oyunu tarzında yapılmış veya belli kurallar çerçevesinde oynanan motosiklet yarışı oyunlarından sıkıldıysanız Death Moto 3D, Windows Phone platformunda sarabileceğiniz en iyi oyun diyebilirim. Hiçbir kuralın olmadığı onlarca sizi bitirmeye yemin etmiş sürücülerle başa çıkmanız gerekiyor ve yol boyunca hiç beklenmedik yerden karşınıza çıkan bu sürücüleri yoldan kolaylıkla atmanız mümkün değil.

Her biri farklı sürüş tekniği gerektiren 6 motosiklet arasından seçim yapmamıza izin veren aksiyon yüklü yarış oyununda etrafımızı saran sürücüleri yoldan çıkarmanın tek yolu motosikletlerine dokundurmak değil; aynı zamanda elimize geçen silahları kullanarak motosikletlerinden düşmelerini sağlamak veya öldürmek. Balta, tabanca, testere kısacası elimize hangi silah geçerse onu kullanıyoruz.

YORUMLAR