Defense Zone 2 HD Lite 1.23.2.0 (winphone)

Defense Zone 2

Defense Zone 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Defense Zone 2, Windows Phone işletim sistemine sahip olan cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz gelişmiş bir kule savunma oyunudur.

Defense Zone 2, özellikle kule savunması oyunlarını seven oyuncuların ve daha önceden serinin ilk oyunu olan Defense Zone'u oynamış olan mobil oyuncuların mutlaka oynaması gereken bir kule savunma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oyun, ayrıca iOS ve Android platformları üzerinde de yer almaktadır.

İlk oyuna göre kendisine baya geliştiren ve kullanıcılara birçok yeniliği bir arada sunan Defense Zone 2 üzerinde yer alan büyük yeniliklerden bir tanesi oyunculara eskisine göre çok daha farklı bir stratejik derinlik sunması diyebilirim.

Özellikle cephanelikten kullanmak için seçeceğiniz silahlar ve harita üzerinde silahları yerleştireceğiniz alanlar oyunun gidişatını inanılmaz derecede etkiliyor.

Farklı zorluk seviyelerinin ve oyun içerisinde işinizi kolaylaştıracak olan farklı güçlendiricilerin de yer aldığı oyunu bir kez elinize aldığınız zaman bırakamayacağınıza eminim.

Etkileyici grafikleri, gerçekçi ses efektleri ve farklı atmosferleriyle sizi kendisine bağlayacak olan bir kule savunma oyunu arıyorsanız, Defense Zone 2'yi mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR