DHMİ Genel Müdürlüğü 1.1.1.1 (winphone)

DHMİ Genel Müdürlüğü

DHMİ Genel Müdürlüğü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    55

  • Üretici

    Devlet Hava Meydanları İşletmesi

DHMİ Genel Müdürlüğü uçuşları Windows Phone telefonunuzdan takip edebileceğiniz resmi bir uygulama.

DHMİ Genel Müdürlüğü, 50’den fazla havalimanına ait uçuş bilgilerini Windows Phone telefonunuz üzerinden takip etme kolaylığı sunuyor ve resmi uygulama olma özelliğini taşıyor. Uçuşların gerçekleşme, iptal, rötar gibi anlık durum bilgilerini mobil cihazınıza taşıyor.

DHMİ Genel Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığınca geliştirilmiş uygulama, uçuş bilgilerine ulaşmak için havayollarının resmi uygulamalarını tek tek kurma derdinden kurtarıyor. Havalimanı seçiminizi yaptıktan sonra sadece uçuş numarasını yazarak uçağın hareket tarihinden iniş durumuna kadar pek çok bilgiye anında ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanında dilediğiniz bir havalimanına ait hava durum bilgisini de alabiliyorsunuz.

DHMİ Genel Müdürlüğünce hazırlanmış video, haber ve duyuru içeriklerine rastladığımız uygulama uçuş bilgilerini ve hava durumunu anlık olarak sunduğundan WiFi veya 3G bağlantınızın aktif olması gerekiyor. Çevrimdışı olduğunuzda sadece haberleri okuyabiliyorsunuz.

Uçuş bilgilerini takip etmek için birden fazla uygulama kullanıyorsanız veya yararlandığınız uygulamalarda Türkçe dil seçeneği yoksa DHMİ Genel Müdürlüğü Windows Phone uygulamasını kesinlikle öneririm.

YORUMLAR