Dino Quest (winphone)

Dino Quest

Dino Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dino Quest, elinize kazı araçlarını alıp dinozor fosili bulmak için dünyayı turladığınız bir Windows Phone oyunu.

Dino Quest, Windows Phone platformunda tartışmasız en iyi dinozor oyunu diyebilirim. Dünya turu atarak dinozor fosilleri aramaya çalıştığımız oyunda verilen dünya haritası üzerinden ilerliyoruz ve farklı dinozor türlerini ortaya çıkarmak için kazmadık nokta bırakmıyoruz.

Ücretsiz olarak indirip oynayabildiğimiz dinozor fosili bulma oyununda Afrika, Asya, Amerika, Avustraya, Avrupa’da kazmadık yer kalmayana dek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Amacımız Tyrannosaurus Rex, Triceratops, Velociraptor, Stegosaurus gibi bir dönem yaşamış, şu anda belgeselleriyle karşımıza çıkan dinozor türlerini bulmak ve müzemizde sergilemek.

Harita üzerinden kazı yaparak ilerlediğimiz oyunda dinozor fosillerini bulduktan sonra bize kazı esnasında rastladığımız fosilin hangi dinozor iskeletine ait olduğu da söyleniyor ve hakkında kısa bilgi alıyoruz. Oyunda rastladığımız dinozorlar arasında Tyrannosaurus Rex, Triceratops, Velociraptor, Stegosaurus, Spinosaurus, Archaeopteryx, Brachiosaurus, Allosaurus, Apatosaurus ve Dilophosaurus bulunmakta.