Dinosty 1.2.2.5 (winphone)

Dinosty

Dinosty
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dinosty ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Dinosty eğer Nokia 3310 veya 99 in 1 (Brick Game) tarzı cihazlarda oynadığınız klasik oyunları özlüyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu dinozor oyununda dinozorlar aleminin kralı T-Rex'in hikayesine tanık oluyoruz. T-Rexler her ne kadar gücün ve vahşiliğin sembolü olsa da aslında zorlu bir hayata sahiptirler. T-Rexler'in kısa kolları onların birçok işi yaparken sıkıntı çekmesine nden olmaktadır. Örneğin; bir T-Rex eline çatal kaşık alarak yemek yiyemez, çorba içemez. T-rexler'in diş fırçamalası ise kötü bir şakadan başka birşey değildir. İşte biz de bu kadar zor bir hayat hikayesine sahip olan zavallı T-Rex'lere bir yardım eli uzatarak onlara yardımcı oluyoruz.

Dinosty'de temel amacımız doğru zamanlamayı yakalayarak kahramanımız olan T-Rex'in önüne çıkan kaktüslerin üzerinden zıplamasını sağlamak. Bu iş oyunun başlarında oldukça kolay olsa da oyun ilerledikçe işimiz zorlaşıyor ve birden fazla kaktüs yan yana gelerek zorlu engeller oluşturuyor. Bu kaktüs kümelerinin üzerinden atlamak için ekrana 2 defa arka arkaya dokunmamız gerekmekte.

Dinosty tıpkı Nokia 3310'da olduğu gibi siyah beyaz piksel grafiklere sahip. Bu, oyuna nostaljik bir hava kazandırmakta.

YORUMLAR