Diorama 1.1.0.3 (winphone)

Diorama

Diorama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone kullanıcılarına ücretsiz tilt shift efekti sunan Diorama tamamen ücretsiz.

Diorama isimli bu uygulama, mobil cihazlarınızın standartlarını zorlayan sıradışı bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak dikkat çekiyor. Windows Phone'da yaratılan tilt shift benzeri bir efekt sayesinde sevdiğiniz fotoğraflarının odak noktasını değiştiriyormuş gibi çalışmalar yaratabiliyorsunuz. Bir nevi bulanıklık efektiyle fotoğraflarınızda tonlama yaratabildiğiniz bu uygulama ile sevdiğiniz görsellere sanatsal bir ruh katabiliyorsunuz.

Büyük görsellere Diorama ile ilüzyonu andıran görüntü düzenleme ayarları katabiliyorsunuz. Fotoğraflarınızın farklı bir karakterde olmasını arzu ediyorsanız bu uygulama oldukça işinize yarayabilir. Dilerseniz bu uygulama ile fotoğrafları kendiniz de çekebiliyorsunuz, ancak Diorama hünerlerini düzenleme alanında göstermeyi başarıyor.

Kaydetmiş olduğunuz düzenlemeleri kaydedilen resimler klasöründe bulabiliyorsunuz. Bulanıklık efekti konusunda yeterince bilgisi olmayan kullanıcılara yönelik ise bulanıklık rehberi de hazırlanmış. Ufak bir eğitim ile uygulamadan azami randıman almanız mümkün. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Diorama, fotoğraf meraklısı mobil kullanıcıları sevindirecektir.

YORUMLAR