Disqus 2.4.0.0 (winphone)

Disqus

Disqus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disqus uygulaması ile en çok tercih edilen yorum sistemini Windows Phone telefonunuzdan da kullanabilirsiniz.

Disqus, dünya genelinde en çok tercih edilen blog yorum sistemi ve sadece Windows Phone platformunda resmi uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman favori topluluklarınızı takip etmenize, yeni tartışmalar bulmanıza, Disqus profilinizi yönetmenize izin veren Disqus Windows Phone uygulamasını tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz.

Disqus hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlayabileceğiniz resmi uygulama Windows Phone platformunda yer almasına rağmen baştan sağma hazırlanmadığını söylemem gerek. Şu an için Türkçe dil desteği sunmayan uygulama, sevdiğiniz tartışmaları anlık bildirimlerle takip edebilme, ilginizi çeken kişiler hakkında güncel bilgillere ulaşma, keşfet bölümünden binlerce aktif topluluğa ve milyonlarca aktif tartışmaya ulaşma, tartışmalara katılma gibi pek çok şeyi Windows Phone telefonunuzdan yapmanıza izin veriyor.

Son derece modern, karmaşık olmayan bir arayüz ile bizleri karşılayan Disqus Windows Phone uygulamasının tek eksi yanı Türkçe olarak kullanılamaması ve forumların yabancı içerikli olması. Bunun dışında uygulamayı kullanan sayısı da oldukça az. Bunlar dışında uygulama gayet başarılı.