Don't Hit the Spikes 1.0 (winphone)

Don't Hit the Spikes

1.0
Don't Hit the Spikes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zaman öldürmek için hızlı ve hareketli bir oyun arayanlara Don't Hit the Spikes ilaç gibi gelebilir.

Arcade tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanız Windows Phone için çıkan Don't Hit the Spikes ilginizi çekebilir. Çerezlik oyun kategorisine örnek olarak gösterilebilecek bu beceri oyunu olarak sade görselleriyle dikkat çekiyor. Oyun içerisinde yapmanız şey aslında oldukça basit. İsminden de anlaşılacağı üzere kazıklara çarpmamanız gerekiyor. Etrafınızı sarmalayan tehlikeye karşı reflekslerinizi iyi kullanmanız gerekiyor.

Oyunu daha uzun soluklu bir vaziyete getirmek için iki farklı mod mevcut. Açıılabilen farklı karakterlerle farklı bir oyun tarzı yakalamanız da mümkünken düşük bellekli Windows Phone cihazları bile bu oyunu kolayca çalıştırıyor. Dilerseniz Spike modunda dikene dönüşebilirsiniz ve bu modda yapmanız gereken şey canlı olan her şeyi yok etmek. Dolayısıyla madalyonun arka yüzünü de görmeniz mümkün.

Oldukça basit bir oyun olan Don't Hit the Spikes, bahsetmiş olduğumuz gibi zaman öldürmek isteyenler için tasarlanmış çerezlik bir oyun. Kolay alışılan ve ufak molalarda göz atılan oyunlar kervanına katılan bu yapım ne kadar poüler olur bilinmez, ancak Flappy Bird gibi oyunlarla kıyaslandığında herhangi bir eksiği bulunmuyor.

ARTILAR

Sade oyun yapısı

Ücretsiz

EKSİLER

Aşırı sade oyun yapısı

YORUMLAR