Dot Connecting the Dot 1.10.0.0 (winphone)

Dot Connecting the Dot

Dot Connecting the Dot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dot Connecting the Dot, TwoDots oyunundan biraz daha zor ve online oynanabilen bir Windows Phone bulmaca oyunu.

Dot Connecting the Dot (DCD), Android ve iOS platformunun sevilen bulmaca oyunlarından TwoDots’ın üzerinde oynanmış sürümü diyebilirim. Temelde yine renkli noktaları bağlasak ta süre, hareket sınırı gibi zorlaştıran öğelerle daha eğlenceli bir oynanış sunuyor ve de çoklu oyuncu desteği sayesinde dünyanın farklı noktalarındaki insanlarla birlikte oynayabiliyoruz.

TwoDots oyununa farklı bir boyut kazandıran Dot Connecting the Dot (DCD) oyununda üç farklı mod yer alıyor. Timed modunda oynadığımız vakit noktaları birleştirmek için oldukça hızlı olmamız gerekiyor ve verilen süre 60 saniye. Moves modunu seçtiğimizde sürü sınırımız yok lakin renkli noktaları birbirleriyle eşleştirmek için iki kere düşünmemiz gerekiyor. Aksi halde hareket sınırına ulaştığımız halde renkli noktalar yerinde duruyor. Son oyun modu olan Endless, adından da anlayacağınız üzere ne süre ne de hareket sınırı olmadan kafanız rahat oynayabileceğiniz sonu olmayan bir oyun modu.

Çoklu oyuncu desteği sayesinde o anda çevrimiçi olan oyunculardan rastgele birini seçerek kapışma imkanı da sunan oyunda her bölümde tek sefer kullanabildiğimiz güçlendiriciler de bulunmakta. Zamanı durdurma, noktalara dar bir alana toplama, tek hamlede daha fazla noktayı bağlama güçlendiricileri oyununuz tıkandığı vakit yani zor anlarda kullanmanızı öneririm.

Tek elle rahatlıkla oynanabilen Dot Connecting the Dot (DCD), orijinal oyun gelene dek Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz başarılı bir kopya.

YORUMLAR