Dragon Hills 1.0.0.0 (winphone)

Dragon Hills

Dragon Hills
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Hills başarılı bir sonsuz koşu oyunudur

Dragon Hills eğer basit bir şekilde oynayabileceğiniz ve bolca eğlence sunan bir mobil oyun arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir aksiyon oyunu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Dragon Hills'de yüksek bir kuleye hapsolan bir prensesin hikayesine tanık oluyoruz. Prensesimiz yardım için kulenin tepesinden çığlıklar atarken maalesef hiçbir prens çağrılarına cevap vermiyor. Bu çığlıklar prensleri çekmediği gibi haydutların ilgisini kuleye yönlendiriyor ve haydutlar kuleye dalarak hazineleri yağmalıyor. Prenses artık yeter diyerek ejderhasına atlıyor ve zayıf prenses olma rolünü bir kenara bırakıyor. Haydutların peşine düşen prenses bir yandan kılıcıyla haydutları haklamaya bir yandan da yoluna çıkan engellerden kaçarak hızlı bir şekilde ilerlemeye çalışıyor. Biz de bu işi gerçekleştirmesi için prenses ve ejderhasına yardımcı oluyoruz.

Dragon Hills'i tek dokunuşla oynayabiliyorsunuz. Oyun boyunca karşımıza lav gölleri ve kazıklarla donatılmış duvarlar gibi engeller çıkıyor. Bu engelleri aşmak iki seçeneğimiz var; ya yer altına girmek ya da yukarıya doğru zıplamak. Parmağımızı ekranda basılı tuttuğumuzda ejderhamız toprağı kazmaya başlıyor. Parmağımızı ne kadar uzun basılı tutarsak o kadar derine iniyoruz. Parmağımızı bıraktığımızda ise ejderha hızlı bir şekilde yükseliyor. Bu sayede zıplayabilmemiz de mümkün.

Dragon Hills oldukça kaliteli ve göze hoş görünen grafiklerle ve kaarakter animasyonlarıyla süslenmiş bir mobil oyun. Kısa sürede bağımlılık yapabilen Dragon Hills türünün en iyi örnekleri arasında.