Dream Treats (winphone)
Dream Treats
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    118

  • Üretici

    Disney

Dream Treats, Disney karakterlerine hayranlık besleyen her yaşta oyuncunun keyifle oynayabileceği bir Windows Phone oyunu.

Dream Treats, Disney’in sevimli çizgi film karakterlerini dahil ettiği üçlü eşleştirme oyunu. Windows Phone platformunda da resim olarak karşımıza çıkan oyunda Disney Park restoranlarına sanal bir tura çıkıyoruz.

100’den fazla seviye boyunca Disney’in öne çıkan karakterleri Mickey, Minnie, Ariel, Belle ve Buzz Lightyear’a misafirlerini karşılamalarında yardımcı olduğumuz oyun temelinde klasik eşleştirme oyunlarından farksız ancak animasyonlarla o kadar iyi süslenmiş ki özellikle Disney çizgi filmlerini kaçırmayan küçük yaşta oyuncuları ve bu çizgi filmlerle büyümüş yetişkinleri içerisine çekmeyi başarıyor.

Olabildiğince renkli arayüzle karşımıza çıkan oyunda yaptığımız tek şey aynı tatlıları birbirleriyle eşleştirmek ve son derece tatlı lezzetler ortaya çıkarmak. Bu tarz oyunların olmazsa olmazı tatlıları bir anda eritmemize izin veren, en tatlı erişimi elde etmemizi sağlayan çeşitli güçlendiricler de mevcut.

Sosyal ağ hesabımızı entegre ettiğimizde diğer oyuncularla birlikte oynayabildiğimiz ve kendimize de aktarabildiğimiz oyun Frozen Free Fall’un yapımcılarının imzasını taşıyor.

YORUMLAR