Drive n Park 3D 1.0.0.0 (winphone)

Drive n Park 3D

Drive n Park 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drive n Park 3D, Windows Phone telefonunuzda hiçbir ücret ödemeden keyifle oynayabileceğiniz bir park etme oyunu.

Drive n Park 3D, Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirebileceğiniz ve de oldukça ufak boyutlu bir araba sürme – park etme oyunu. Gerek mini arabanızla park etme stresi yaşayabileceğiniz gerekse de pikap kamyonetinizle yük taşıma zorluğuna katlanacağınız oyunda görevler içeren bölümler de bulunmakta.

Ufak boyutuna rağmen hem arabaların hem de çevre modellemelerinin göze oldukça hoş göründüğü oyunda iki farklı aracın direksiyonunun başına geçebiliyorsunuz. Kutu şeklinde olabildiğince ufak ve şirin araba veyahut onlarca yükü taşıyarak sizleri şaşırtacak pikap kamyonet sürebileceğiniz araçlar arasında. İkisiyle de oynamanın zorluğu var. Mini arabayı seçerseniz daracık sokaklara girip istenilen noktaya aracınızı park etmeniz gerekiyor ve trafik, yaya gibi park noktasına kolaylıkla ulaşmanıza mani olan birçok engel var. Pikap kamyoneti seçerseniz park etme olayını yükünüzü düşürmeden gerçekleştirmeniz gerekiyor ki yük fazla olduğundan son derece dikkat etmeniz mühim. Araba fiziklerinin oldukça gerçekçi yapılması iki araçta da hissedilebiliyor.

Sürüş ve park etme becerilerinizi test eden oyunda hem kamera açılarını hem de kontrol sistemini isteğinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Farklı kamera açılarıyla oynamak, direksiyon simidini ve fren/gazı istenilen noktaya çekebilmek oldukça güzel ve birçok park etme oyununda olmayan bir seçenek.

Drive n Park 3D, Windows Phone'da her açıdan en iyi park etme oyunu ve diğer platformlardaki park etme oyunlarını da aratmıyor. Sabır gerektiren araba park etme oyunları olmazsa olmazlarınız arasındaysa denemenizi öneririm.