Dumbsmash 2015.412.956.4078 (winphone)

Dumbsmash

Dumbsmash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dubsmash uygulamasının üçüncü parti istemcisi olan Dumbsmash, Windows Phone kullanıcılarına özeldikleri eğlenceyi getiriyor.

Mobil cihazlarda büyük beğeni toplayan Dubsmash isimli dublaj uygulaması Windows Phone versiyonu ile gündeme gelmeyince üçüncü parti üreticiler kollarını güzel bir işe sıvayıp Dumbsmash isimli uygulamalarını çıkarttılar. Birçok hazır ses kalıbı bulunun uygulama, video çekme özelliği ile birlikte sizin için özel bir dublaj videosu hazırlıyor. Çıktığı günden bu yana ses arşivini artıran Dumbsmash ile Windows Phone cihazınızda da bu harika özellikleri problemsiz kullanabileceksiniz.

Yapmanız gereken işlem oldukça basit. Öncelikle kullanmak istediğiniz ses dosyasını liste içerisinden seçiyorsunuz. Hemen ardından bu ses ile örtüşecek bir biçimde kendi video çekimizini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bir müddet bekledikten sonra uygulama sizin video görüntünüzü ve ses dosyasını eşleştiren bir işlem gerçekleştirecektir. Tüm bu olaylar tamamlandıktan sonra, çalışmanızı sosyal medya hesaparınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

Orjinal uygulamanın Windows Phone platformuna ulaşmaması nedeniyle sadece Windows Phone platformuna gelen uygulama hem ücretsiz hem de reklamsız olduğu için ekstra bir puan almayı hakkediyor. Windows Phone kullanıcıları için türünün en iyi uygulaması bir yenisi çıkacana kadar Dumbsmash.

YORUMLAR