Dunky Dough Ball 2.0.0.0 (winphone)

Dunky Dough Ball

Dunky Dough Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dunky Dough Ball, boş zamanlarınızda açıp kısa süreliğine oynayabileceğiniz beceri türünde bir Windows Phone oyunu.

Dunky Dough Ball, ilk oynayışta saçma dedirten ancak oynadıkça içerisine çeken yapımlar arasında. Windows Phone 8 cihazımıza indirebildiğimiz, fazla yer kaplamayan beceri oyununda sürekli bir kaçış içerisindeyiz. Tek amacımız oldukça sinirli olan şeften kaçabildiğimiz kadar uzaklara kaçmak.

Windows Phone platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkan Dunky Dough Ball oyununda başlangıç karakterimiz bir hamur topu. İlk bölümde de sürekli zıplayan hamur topunu bir kasenin içerisine atmaya çalışıyoruz. Tabii ki ilk bölüm çok zor tutulmamış, birkaç saniye içerisinde de ikinci bölüme geçiyorsunuz. Oyunda biraz ilerledikçe hedefimize ulaşmamızı engelleyen çeşitli öğeler karşımıza çıkıyor. Lav, testere, ejderha gibi engellerden hepsini büyük ustalıkla es geçmemiz gerekiyor. Aksi halde sonuna yaklaştığımız bölüme baştan başlıyoruz. Tabii ki oyunu zorlaştıran tek şey engeller değil. Engellerin yanı sıra anahtarları da toplamamız gerekiyor. Sarı renkli anahtarlar farklı noktalara yerleştirildiğinden toplaması uzun sürüyor ve oyunu oldukça uzatıyor.

Görsel açıdan çok başarılı olmayan oyunun oynanışına aynı şeyi söylemek büyük yanlış olur. He ne kadar oyunda yaptığımız tek şey sağ ve sola dokunmak olsa da oyun çok eğlenceli. Kontrol mekanizması da çok basit olduğundan hemen öğreniyorsunuz. Bu noktada oyunun her yaş grubuna hitap ettiğini söyleyebilirim.

Dunky Dough Ball, beceri gerektiren ancak çok zorlamayan oynanışa sahip kısa süreliğine oynanmak üzere ideal Windows Phone oyunları arasında.

Dunky Dough Ball Özellikleri:

  • Farklı mekanlarda geçen 80 bölüm
  • Atlatmanız gereken çok sayıda ölümcül düşman
  • Kazanarak yeni karakterlerin kilidini açma
  • Günlük ödüllerin sahibi olma
  • Her bölümde bonus seviyeler ve bölüm sonu canavarlar

YORUMLAR