Duolingo (winphone)
Duolingo
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,017

  • Üretici

    Duolingo

Duolingo ile yabancı dil öğrenmek hem kolay hem de eğlenceli.

Duolingo, yabancı dil öğrenimini kolaylaştıran uygulamalardan biri ve hem ücretsiz olması hem de kullanışlı olması yönünden oldukça popüler. İngilizcenin yanında İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca, Hollandaca, Danca öğrenmek için yararlanabileceğiniz uygulama dil öğrenmek için kesinlikle en iyisi.

Son derece modern ve herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmış Türkçe arayüz ile bizleri karşılayan Duolingo, eğlence ve eğitimi bir arada sunuyor. En önemlisi de diğer dil öğreten uygulamalar gibi rahatsız edici reklamlar ve uygulama içi satın alımlar sunmuyor.

İngilizcenizi ilerletmek, diğer dillere giriş yapmak için kullanabileceğinizi düşündüğüm uygulamada temelden ileri seviyeye kadar çok sayıda farklı kategoride alıştırma ve kelime oyunları sunuluyor. Başarı ile tamamladığınız her alıştırma sonrası seviyeniz artıyor ve hangi seviyede olduğunuzu şirince hazırlanmış görsellerden takip edebiliyorsunuz. Alıştırmada başarısız olmanız durumunda ise canınızdan gidiyor ve belirli bir süre sonra uygulamaya dönebiliyorsunuz.

Duolingo, kişiye özgü içerik sunan bir dil öğrenme uygulaması olduğundan tahmin edeceğiniz üzere kullanmadan önce bir profil oluşturmanız gerekiyor. Hali hazırda kullandığınız Duolingo hesabınızla da giriş yapabildiğinizden başka platformdaki verileriniz buraya da aktarılmış oluyor.

Duolingo’nun en beğendiğim özelliği ise içeriğinin sürekli güncellenmesi. Bu sayede aynı alıştırmaları tekrarlamak durumunda kalmıyorsunuz. Yabancı dilinizi ilerletmek veya sıfırdan yeni bir dil öğrenmek için, Windows Phone platformunda Duolingo’dan daha eğlenceli, hızlı bir dil öğrenme uygulaması bulamayacağınızın garantisini verebilirim.

YORUMLAR