Evolve: Hunters Quest 1.1.12.3065 (winphone)

Evolve: Hunters Quest

Evolve: Hunters Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evolve: Hunters Quest, 2K Games tarafından geliştirilen bulmaca, savaş ve strateji öğelerini içerisine alan kaliteli bir yapım.

Evolve: Hunters Quest, bulmaca, strateji, savaş unsurlarını bir arada görebileceğiniz ender oyunlardan biri. Windows Phone kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilmeye sunulan oyun E3 2014’ün öne çıkan isimlerinden Evolve üzerine kurulmuş ve bir 2K Games yapımı.

Evolve: Hunters Quest oyunu klasik üçlü eşleştirme oyununu savaş ile birleştiriyor ve sizi kısa sürede içerisine çekiyor. Farklı renkte taşları birleştirerek elinizdeki karakterlerle savaştığınız yapımda sıra tabanlı oynanış hakim. Yani üç ve daha fazla sayıda taşı birleştirdiğinizde karakteriniz düşmana kısa süreliğine saldırıyor ve sonra karşı tarafın hamlesini bekliyorsunuz. Tabii ki oynadığınız karakterlerin hepsinin yetenekleri farklı. Kimisi savaşırken, kimisi de savunurken daha etkili.

Kolaydan zora doğru ilerleyen 100’den fazla heyecanlı görevi içerisinde barındıran oyun aktif bir internet bağlantısı olmadan ne yazık ki oynanmıyor. Ayrıca oyunun tüm fonksiyonları için my2K hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.