Eyes Test 1.0.0.0 (winphone)

Eyes Test

Eyes Test
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eyes Test, Windows Phone telefonunuzda gözünüzü test etmek için oynayabileceğiniz rengarenk bir bulmaca oyunu.

Eyes Test, gözlerinizin renkleri ne kadar iyi ayırt edebildiğini ölçebileceğiniz en iyi oyunlardan biri. Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirebileceğiniz ufak boyutlu göz testi oyununda başarılı olmak için hem hızlı olmalı hem de çok keskin gözlere sahip olmalısınız.

Eyest Test aslında iGame’in web tarayıcılar üzerinde oynanabilen Free Eye Test (Ücretsiz Görme Testi) oyunundan farklılık göstermiyor. Karşımıza renkli kutucuklar çıkarılıyor. Belli bir süre içerisinde kutucuklar arasından farklı renkte olanı keskin gözlerinizle tespit etmeniz isteniyor. İlk başlarda farklı kutucuk genele bakıldığında anında fark edilebiliyorken, ilerledikçe farklı kutucuğun rengi genel renge oldukça yakın olduğundan fark etmesi zorlaşıyor; hatta bir noktadan sonra çok keskin gözlere sahip değilseniz fark edemez duruma geliyorsunuz.

Gözü çok alan bir oyun olduğundan fazla oynamamanızı önerdiğim göz testi oyununda çok basitten oldukça zora doğru ilerliyorsunuz. Her bölümde farklı renkteki kutucuğu bulmanız için 15 saniye veriliyor. Yaptığınız her yanlış seçim de -3 saniye olarak size geri dönüyor. Fazla yanlış kutucuk seçerseniz oyuna veda ediyorsunuz. Oyun sonunda ise puandan hariç bir unvana sahip oluyorsunuz. Örneğin; puanınız 26 – 30 arasında kartalın gözlerine sahip olduğunuz söyleniyor. Oyuna başlamadan veda ederseniz yarasa yani kör unvanına sahip oluyorsunuz.

Eyes Test, renk ayırt etmeye dayanan güzel bir bulmaca oyunu olmakla birlikte gözü fazla yorduğundan hemen oynayıp bırakmanızda fayda var. Aksi halde şaşı olabilirsiniz : )