Facetune 1.0.0.0 (winphone)
Facetune
0  
0  
0  
1  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    640

  • Üretici

    Lightricks Ltd.

Facetune, yüz kusurlarını düzeltmek için kullanabileceğiniz basit ve hızlı bir mobil uygulamadır.

Facetune, kullanımı eğlenceli ve basit bir fotoğraf düzenleme uygulaması olup, özçekim ve portre fotoğrafları için idealdir. Lumia akıllı telefonunuzla çektiğiniz yüksek kalitede selfie fotoğraflarınızı uygulamaya aktararak kullanması basit araçlarla düzenleyebilir ve kusursuz hale getirdiğiniz fotoğrafları sosyal ağlarda veya ailenizle hemen paylaşabilirsiniz.

Facetune, yüz kusurlarını düzeltmek için kullanabileceğiniz harika bir uygulama. Oldukça pahalı fiyata satılan ve profesyonellik gerektiren fotoğraf düzenleme yazılımları / uygulamalarının yapabildiği hemen her şeyi yapabiliyor. Uygun bir fiyata sahip olabileceğiniz, deneme sürümü sunmayan uygulama ile fotoğraflarınıza sihirli dokunuşlar yapabilir, sanki profesyonel bir yazılımda düzenlenmiş havası verebilirsiniz.

Modern ve sade arayüz ile gelen uygulamada sunulan araçlar o kadar basit hazırlanmış ki profesyonel bir kullanıcı olmasanız dahi harika sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Diş beyazlatma, sivilce – ben yok etme, makyaj yapma, burun şekillendirme, göz rengi değiştirme gibi kusurları kapatan ve güzel görünmenizi sağlayan araçların yanı sıra renk ayarlama, çerçeve ekleme, taşıma, filtre ekleme gibi fotoğrafları iyileştirmeye yönelik seçenekler de sunuluyor.

Not: Facetune, akıllı telefon kullanıcıları için seçtiğimiz en iyi özçekim uygulamalarından biridir.

YORUMLAR