Fantasia Painter Free 3.60.0.0 (winphone)

Fantasia Painter Free

Fantasia Painter Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    419

  • Üretici

    Nokola

Fantasia Painter Free, Windows Phone Mağazası'ndaki en iddialı fotoğraf / boyama uygulamasıdır.

Fantasia Painter Free, Windows Phone Mağazası’na girdiği günden bu yana 5 milyon indirme sayısına ulaşmayı başararak Windows Phone platformundaki en iyi fotoğraf uygulamaları arasında kendisine yer açan bir fotoğraf / boyama uygulamasıdır. Makyaj uygulamaktan foto montaja, göz rengi değiştirmekten eskiz efekti vermeye kadar pek çok işlemi yapabileceğiniz uygulama ile zahmetsizce profesyonel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

En eski Windows Phone telefonlarda bile çalışabilen oldukça popüler bir fotoğraf uygulaması olan Fantasia Painter, sayısız düzenleme aracını ücretsiz olarak kullanmanıza izin veriyor. Her biri farklı stil, opaklık seviyesi ve boyutu sunan 10’dan fazla fırçayı kullanarak göz renginizi değiştirebilir, makyaj yapabilir, bir hayvanın suratını yüzünüze uygulayabilir, kalem ile çizilmiş efekti verebilirsiniz. Bunların yanı sıra fotoğraflarda ve tablolarda kullanılan 100’den fazla efekt te tek dokunuş ötenizde ki bu efektleri ister resmin tamamına isterseniz de belli bir bölümüne uygulama şansına sahipsiniz.

Sadece Windows Phone kullanıcılarının yararlanabildiği bu uygulamada nasıl boyama yapılacağını gösteren, detaylı hazırlanmış öğretici ekranı da bulunmakta.

YORUMLAR