Fast & Furious 6: The Game 4.1.3.2850 (winphone)

Fast & Furious 6: The Game

Fast & Furious 6: The Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fast & Furious 6: The Game oyununda Hızlı ve Öfkeli ekibine dahil oluyor, Londra sokaklarında drift ve drag yarışlarına katılıyoruz.

Gişe rekorları kıran Hızlı ve Öfkeli 6 filminin resmi oyunu olarak karşımıza çıkan Fast & Furious 6: The Game, Windows Phone 8 telefon ve tabletinizde hiçbir ücret ödemeden uzun süre keyifle oynayabileceğiniz bir mobil oyun.

Filmdeki karakter ve araba modellerini gördüğümüz oyunda gerek çevrimiçi düzenlenen yarışlara katılıyor gerekse de soygun modunda verilen görevleri tamamlaya çalışıyoruz. Başarılı bir yarış ortaya kadar hem para hem de en hızlı sürücülerin saygısını kazanıyoruz. Kazandığımız paralarla birinci sınıf spor ve klasik arabalardan dilediğimizi satın alabiliyor veya mevcut aracımızın parçalarını yenileyerek daha güçlü araba haline getirebiliyoruz.

Birebir yarışları sevenler için Drag, arabalarını kaydırmayı sevenler içinse Drift bölümü içeren oyunda direkt yarışlara katılabileceğimiz gibi alıştırma bölümü ile kendimizi geliştirme şansına da sahibiz. Tam bu noktada oyunun kontrollerinden bahsetmem gerekirse alışınca son derece basit olan kontroller Asphalt serisi kadar başarılı değil. Araba üzerinde tam kontrole sahip değiliz. Ayrıca kamera açılarının sabit olması (Değişken ancak kendimiz ayarlayamıyoruz.) da oyunun bana göre eksileri arasında. Bunun dışında grafikler ve sesler üst seviyeye yakın yani başarılı diyebilirim.

Hızlı ve Öfkeli filmini izleyen izlemeyen herkese rahatlıkla önerebileceğim Fast & Furious 6: The Game, ücretsiz olarak oynanabiliyor ve Türkçe dil desteği ile geliyor.

YORUMLAR