Fat No More 1.1.0.0 (winphone)

Fat No More

Fat No More
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fat No More, kilolarından şikayetçi karakterleri zayıflatmaya çalıştığınız eğlenceli ve ufak boyutlu bir Windows Phone oyunu.

Fat No More, fast food ile beslenme sonucunda 200 olmayı başaran karakterlerin spor salonuna gidip zayıflamalarını konu alan eğlenceli ve boş zamanlar için ideal bir Windows Phone oyunu. Windows Phone telefonunuzda ücretsiz indirip, küçük boyutlu olmasıyla fazla beklemeden oynayabileceğiniz beceri oyununda her karakterin diyet programı ve sporu farklı.

Windows Phone’da da resmi olarak karşımıza çıkan ender oyunlar arasında olan Fat No More, tam bir beceri oyunu. 40’dan fazla karakteri ip atlatma, koşturma ve ağırlık kaldırtma gibi aktiviteler yaptırarak eski sağlıklık oldukları günlere döndürmek için uğraş vereceğiniz oyunda işiniz oldukça zor.

Şeker, hamburger, pizza gibi fazlası oldukça zarar olan besinler tüketen bay ve bayan onlarca farklı karaktere yaptırdığınız spor sonsuz sürmüyor. Belirlediğiniz hedef kiloya ulaştığınızda oyun sonlanıyor. Sürekli aynı hareketlerin yapılmasını gerektiren ve oldukça uzun süren benzer oyunlar olduğu için özellikle belirtmek istedim.

Oyunda karakterlerle ip atlama, koşu bandında koşma ve ağırlık kaldırma olmak üzere toplam üç hareket yapabiliyorsunuz. Bu hareketleri ne kadar yapmanız gerektiği karakterin profilinde saklı. Profiline girdiğinizde günbegün uygulaması gereken diyet programını görebiliyorsunuz.

Orta halli görseller sunan oyunda basit gibi görünen ancak alışma gerektiren bir kontrol sistemi var. Her aktivitede kontrol sistemi ve dikkat etmemiz gereken nokta değişiyor. Bu noktada egzersize başlamadan önce ekrana odaklanmanız oldukça önemli.

Oyunda 40’dan fazla karakterle oynayabileceğinizden bahsettim. Oldukla ilginç tipler olan bu karakterlerin hepsi açık olarak gelmiyor. Egzersizlerinizi başarıyla tamamladığınız vakit profilinize eklenen altınlar yardımıyla diğer karakterleri açıyor ve başka karakterlerle zayıflama maceranıza kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.