FeedLab 1.0.2.0 (winphone)

FeedLab

FeedLab
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FeedLab, Cortana ile entegre çalışan ücretsiz RSS okuyucusu ve Windows Phone'a özel bir uygulama.

FeedLab, Windows Phone platformunda sesli asistan Cortana ile entegre şekilde çalışmasıyla öne çıkan ücretsiz RSS okuyucusu ve en başarılı Feedly istemcisi. Mevcut Feedly hesabınızla giriş yaparak veya yeni bir hesap oluşturarak kullanabileceğiniz uygulama ile ilginizi çeken tüm konulara tek bir noktadan ulaşabiliyorsunuz.

RSS okuyucu denilince akla gelen ilk isimlerden Feedly, ne yazık ki Windows Phone platformunda mevcut değil. Hal böyle olunca alternatif olarak kullanabilecek, Feedly’yi aratmayacak kadar başarılı birçok uygulama platformda karşımıza çıkıyor. FeedLab de Feedly’yi arayanlar için hazırlanmış en iyi istemcilerden biri.

Favori web sitelerinizin, blogların, dergilerin RSS akışlarını ekleme ve tek bir yerden takip etme kolaylığı sunan FeedLab’i benzerlerinden ayıran birçok özelliği bulunuyor. Örneğin; makaleleri sadece yazılı olarak değil, sesli olarak ta takip edebiliyorsunuz. Özellikle başka bir işle meşgul olurken makalelerin sesli olarak tarafımıza aktarılması oldukça güzel bir özellik olmuş. Bunun yanında makalelerin ne şekilde görüneceğine kendiniz karar verebiliyorsunuz. Sadece metin, metinle birlikte resim veyahut geniş kutucuk seçenekleri mevcut ki bu da çoğu Feedly istemcisinde olmayan bir özellik. Bunların yanında tabii ki akışları kategoriler halinde gruplandırma şansına sahipsiniz. Teknoloji, magazin, gündem gibi başlıklara bölerek içerikleri daha rahat takip etmeniz mümkün.

FeedLab Özellikleri:

  • Sıklıkla takip ettiğiniz favori web sitelerinize tek bir noktadan ulaşın.
  • RSS akışlarını kategorilerde toplayın, dilediğiniz şekilde özelleştirin.
  • İçeriklerin nasıl gösterileceğini belirleyin.
  • Her makalenin özetini okuyun, tamamını orjinal kaynaktan okuyun.
  • Kaydırma hareketleriyle kaynaklar arasında kolaylıkla geçiş yapın.
  • Favori kategorilerinizi başlangıç ekranınıza sabitleyin.
  • Cortana ile arama yapın.
  • Makaleleri dinleyin.

YORUMLAR