FIFA 16 Companion (winphone)

FIFA 16 Companion

FIFA 16 Companion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FIFA 16 Companion uygulaması ile FIFA Ultimate Team modunu mobilden kullanabiliyorsunuz.

FIFA 16 Companion, EA Sports’un yeni futbol oyunu FIFA 16’nın Ultimate Team modunu Windows Phone telefonumuzdan kullanabilmemize imkan tanıyan yardımcı uygulama. FIFA 16’nın yeni modern arayüzünün aynen yansıtıldığı uygulamada kadro oluşturma, transfer gerçekleştirme, kulüp öğeleri satın alma gibi Ultimate Team’in tüm seçenekleri karşımıza çıkıyor.

FIFA ile bütünleşmiş online mod Ultimate Team’de bildiğiniz üzere kendi takımınızı kurup yönetmeniz mümkün. Takım kadrosu, taktik, takım kimyası gibi rüya takımınızı oluştururken ihtiyacınız olan tüm seçenekler mevcut. Tabii ki takımınızı güçlendirmek adına transfer yapma şansına da sahipsiniz. FIFA 16 Companion uygulaması ile bu mod mobile taşınıyor. Bilgisayar veya konsol başında Ultimate Team modunda yaptığınız her şeyi mobilden de yapabiliyorsunuz. Uygulama senkronize çalıştığından mobildeyken yaptığınız değişiklikler aynen diğer cihazlarınıza aktarılıyor.

FIFA 16 yardımcı uygulamasını kullanabilmeniz için tabii ki de oyunun ya PC’nizde ya da konsolunuzda yüklü olması ve EA hesabınıza giriş yapmanız şart. Ultimate Team özelliklerini kullanmak için FUT Club’ınızın da olması gerek.