Fifty photo shades 1.0.0.0 (winphone)

Fifty photo shades

Fifty photo shades
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğraflarınıza siyah-beyaz filtreler konusunda birçok çeşit sunan bu uygulama sade ve hızlı çalışıyor.

50 Shades of Grey isimli filmin yaratmış olduğu fenomen elbette Google arama moturunu istismar edecek olan projelere de önayak olmak zorundaydı. Tam da bu kafayla yola çıkan bir uygulama olan Fifty photo shades, fotoğraflarınıza siyah beyaz filtreler ekleyebileceğiniz bir uygulama. Film ile herhangi bir bağlantısı olmayan ve tamamen görsel zevkinizi fotoğraflarınıza aktarmanızı sağlamak için tasarlanmış olan bu uygulama en azından ücretsiz olduğu için bir artı puan alıyor.

Oldukça basit tasarlanmış olan uygulama öncelikle fotoğraflarınızdaki renkleri tamamen ortadan kaldırıyor ve bunları farklı ton ağırlıkları üzerinde yeniden şekillendiriyor. Sepya veya siyah beyaz tonlarla harikalar yaratmanız mümkün. Aşırı ışığın olduğu fotoğraflarda ise işlem yapmak biraz zorlaşabiliyor. Belki de bir sonraki güncelleme ile bu soruna bir çözüm getirilebilir.

Uygulamanın kesme, çevirme ve parlaklık gibi özelliklere sahip olması kullanım alanını oldukça sınırlı tutuyor. Siyah beyaz fotoğraflara merakı olanlar için bakmaya değecek bir içerik mevcut.

YORUMLAR