Finger Slayer 6.1.0.0 (winphone)

Finger Slayer

Finger Slayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Finger Slayer, refleks ve dikkat ölçen süper eğlenceli bir Windows Phone oyunu.

Finger Slayer, parmağınızı giyotin bıçaklarından kurtarmanız gereken dikkat ölçen ve mükemmel refleks gerektiren bir Windows Phone oyunu ve de ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. İster tek başınıza farklı modlarda, isterseniz de çoklu oyuncu modunda arkadaşlarınıza karşı oynama şansına sahip olduğunuz oyun puan toplama üzerine kurulu ve 1 puan almak bile oldukça zor.

Ne kadar hızlı olduğunuzu gösterebileceğiniz mobil oyunlarından birisi de Finger Slayer. Adından da anlayacağınız üzere oyunda hedef parmağınız. Parmağınız idamla cezalandırılan mahkumların kafalarını vücutlarından tek hamlede ayıran bir alet olan giyotine yatırılıyor ve parmağınızı koyduktan sonra geri sayım başlıyor. Geri sayım esnasında ekrana kilitlenmenizi öneririm. Zira 3,2,1 sesinden sonra her an bıçaklar indirilebiliyor ve parmağınızı ne çok erken ne de çok geç çekmeniz yararınıza olmuyor. Geç hamlede ortalık kan gölüne dönüyor. Erken çekerseniz de oyuna veda ediyorsunuz.

Klasik parmağın dışında 20’den fazla farklı karakterle boyanmış parmak gördüğümüz oyunda görseller flaş oyun tadında olsa da oynanış etkileyici. Geri sayım sonrası heyecanlı bekleyişi sağlamak için kullanılan sesler, kesme sonrası akan kan oyuna kesinikle renk katmış.

Finger Slayer, zaman geçirmek için harika bir oyun diyebilirim. Aynı mekanda geçmemesi, farklı oyun modları ve karakterlerin olması, gerçekçi ses efektlerinin kullanılması oyunu sıkıcılıktan kurtarmış. Reflekslerinizi ölçen oyunları seviyorsanız ücretsiz olması ve ufak boyutlu olması açısından indirip deneyin derim.