Fizy 1.5.0.2 (winphone)
Fizy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    592

  • ÜRETİCİ

    fizy

Fizy Windows Phone uygulaması ile en beğendiğiniz sanatçıların tüm albümlerine anında ulaşabilirsiniz.

Fizy, yerli ve yabancı en yeni albümlere anında ulaşabileceğiniz ve ücretsiz olarak dinleyebileceğiniz çevrimiçi müzik dinleme platformu.

Favori sanatçılarınızın tüm albümlerine tek dokunuşla ulaşmanın yanında Fizy ekibi tarafından hazırlanmış ruh halinize en uygun harika çalma listelerini dinleyebileceğiniz Fizy, hem ücretsiz hem de premium üyelik seçeneği sunuyor. Uygulamayı ilk açtığınızda şarkıların 30 saniyelik bölümlerini dinleyebiliyorsunuz. Fizy hesabınıza giriş yaptığınızda ise 4 ay boyunca Fizy’nin sunduğu tüm içerikten ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz. Sonrasında her çevrimiçi müzik dinleme servisinde olduğu gibi premium üyeliğe geçmeniz gerekiyor. Premium üyeliğe geçtiğinizde milyonlarca yerli ve yabancıyı herhangi bir sınırlama olmadan dinleyebiliyorsunuz. Premium üyelik için belirlenen fiyat ise 4,99 TL.

Rahat kullanım sunan, göz yormayan bir arayüz ile bizleri karşılayan Fizy’nin Windows Phone sürümü de oldukça başarılı. Gerek arayüz gerekse de kullanılabilirlik açısından diğer platformlardan bir eksiklik göstermiyor.

YORUMLAR