Flats (winphone)

Flats

Flats
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flats eğlenceli ve heyecanlı bir mobil FPS oyunudur

Flats ilk bakışta basit bir oyunmuş gibi görünse de içerisinde limitsiz eğlence sunmayı başarabilen bir mobil FPS oyunu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS olan Flats'da oldukça düz ve gösterişten uzak grafikler tercih edilmiş. Bu basit grafik yapısı ilk bakışta oyunu ucuz bir oyunmuş gibi gösterse de Flats gerçekte çok eğlenceli bir oynanışa sahip. Oyuncular Flats'ı dilerlerse tek başlarına, dilerlerse diğer oyuncularla birlikte takım halinde başka oyunculara karşı savaşarak oynayabiliyorlar. Bu karşılaşmalarda hızlı ve yoğun aksiyon sahnelerine dalmaktayız.

Flats'ın tek kişilik oyun modunda ne kadar uzun süre durmak bilmeden üzerimize saldıran düşmanlara karşı hayatta kalabileceğimizi test ediyoruz. Bu modda düşmanlar bize dalga dalga saldırıyor. Her dalgayla birlilte karşımıza daha güçlü düşmanlar çıkmakta. Oyunun çok oyunculu modu olan multiplayer modu kendi içerisinde farklı oyun modlarına sahip. Capture the Flag modunda düşman üssünden bayrağı alıp kendi üssümüze taşımaya çalışıyoruz. Deathmatch modunda tek başımıza diğer oyuncularla savaşarak hayatta kalan oyuncu olmaya çalışıyoruz. Team Deathmatch modunda ise aynı işi takımlar halinde yapıyoruz. Territories modunda belli bir bölgenin hakimiyetini kazanmaya ve o bölgeyi elimizde tutmaya çalışıyoruz. Oyunun Blow up the Base modunda ise bomba kurarak patlatmaya veya kurulan bombayı imha etmeye çalışıyoruz.

Flats içerisinde farklı silah seçeneklerini kullanabilmekteyiz. Oyunun tek kişilik ve online oyun modları arasında kolayca geçiş yapılabiliyor. Bu sayede online maçlar için sıra beklerken oyunu tek başınıza oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR