Fleet Battle 1.0.1.0 (winphone)

Fleet Battle

Fleet Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fleet Battle, Windows Phone cihazınızda arkadaşlarınızla beraber veya çevrimiçi oynayabileceğiniz filo savaşı oyunu.

Fleet Battle, Windows Phone telefonunuzda klasik oyunlara da yer veriyorsanız seveceğinizi düşündüğüm bir yapım. Her yaşta oyuncusu bulunan dünya genelinde sevilen nadir oyunlardan amiral battı oyununu mobil cihazımıza indirip ücretsiz olarak oynamamıza izin veren oyunda çoklu oyuncu desteği de bulunmakta.

Amiral battı oyununu mobil platformda arkadaşlarınızla beraber veya online oynayabileceğiniz bir yapım arıyorsanız Fleet Battle, Windows Phone cihazınız için en iyi seçim diyebilirim. Hiçbir satın alım içermeyen oyunda tek amacımız düşman filosunu yok etmek.

Düşman gemilerini tek tek harita üzerinde bulup batırmaktan başka hiçbir hedefimizin olmadığı oyuna rakip seçeneği yaparak başlıyoruz. Rakibimiz yapay zeka, online herhangi bir oyuncu veya arkadaşımız olabiliyor. Rakibimizi belirledikten sonra gemileri dizmemiz isteniyor. 6 farklı gemiyi haritada strateji gördüğümüz noktalara diziyoruz. Dilersek bunu yapmayıp doğrudan savaşmaya da geçebiliyoruz. Savaş alanına geldiğimizde karşımıza üç seçenek çıkıyor. Sol üstte kendi filomuz, sağ üstte düşman filosu, altta da harita bulunmakta. Oynanış ise klasik amiral battı oyununun aynısı. Haritaya dokunarak gemilerin yerini tespit etmeye çalışıyoruz. Geminin izine rastlarsak o bölge kırmızı yuvarlak olarak işaretleniyor. Bir iz bulamazsak x işareti çıkıyor. Kırmızı noktaları birleştirdiğimiz de o gemiyi batırmış oluyoruz. Batan düşman gemilerini sağ üstte düşman filosundan görebiliyoruz. Batanlar yine kırmızı olarak işaretleniyor.

Oyunda istatistikler de bulunmakta. Katıldığınız savaşların kaçını kazandığınız, kaçını kaybettiğiniz, bunların neticesinde kaç puanınızın olduğu profilinize yansıtılıyor. Özellikle online oynamak istediğinizde bu veriler dişinize göre rakiple karşılaşma olasılığınızı arttırdığından son derece mühim.