Flick 2015.706.1247.2308 (winphone)

Flick

Flick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flick, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz kullanabileceğiniz en iyi kablosuz dosya paylaşım uygulamalarından biri.

Flick, işletim sistemi farkı gözetmeksizin mobil cihazlar veya mobil cihazla bilgisayar arasında kablosuz olarak dosya paylaşımını mümkün kılan pratik ve oldukça ufak boyutlu bir uygulama olarak öne çıkıyor.

Windows Phone telefonunuzdaki bir videoyu veya resmi bilgisayarınıza aktarmanın farklı yolları vardır. Ya kablo ile uğraşırsınız, ya bulut servisten ulaşırsınız, ya da cihazlar arası dosya paylaşımını en kolay ve hızlı hale getiren özel uygulamalardan yardım alırsınız. Flick, cihazlar arasında sıklıkla dosya transferi yapan kullanıcılar için düşünülmüş pratik bir uygulama.
Herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmış menülerle karşımıza çıkan Flick ile Windows Phone telefonunuzdaki herhangi bir türde dosyayı Windows, MAC bilgisayarınıza veya Android, iPhone ve iPad cihazlarınıza zahmet çekmeden aktarabiliyorsunuz. Bunun için WiFi ağına bağlı olmanız yeterli oluyor.

Flick’i benzerlerinden ayıran birkaç özelliği bulunuyor. Dosya paylaşımını yaptığınız vakit dosya eş zamanlı olarak belirlediğini cihazda görüntüleniyor. Dosyanızı seçtikten sonra Broadcast seçeneğine dokunursanız örneğin; o anda mobilde izlediğiniz bir videoyu anında bilgisayarınıza yansıtabiliyorsunuz. Bir başka beğendiğim özellik ise Snapchat’te gördüğümüz otomatik silinme. Dosyalarınızı göndermeden önce dosyayı görüntüleyecek kişinin dosyanıza ne kadar süre bakabileceğini belirleyebiliyorsunuz.

Hem mobil hem de masaüstü cihazlar arasında dosya paylaşımını en hızlı yapabileceğiniz uygulamalardan biri olduğunu düşündüğüm Flick, Windows Phone’da da ücretsiz olarak geliyor.