Flickpic 1.1.0.0 (winphone)

Flickpic

Flickpic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flickpic, telefonunuzdaki fotoğrafları internet bağlantısına ihtiyaç duymadan paylaşabileceğiniz ufak boyutlu ve ücretsiz bir uygulama.

Flickpic, Windows Phone akıllı telefonunuzun kamerası ile yakaladığınız anları arkadaş ve ailenizle hızlı ve kolay bir şekilde paylaşabilmenizi sağlayan ücretsiz bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kablosuz veya hücresel bağlantıya ihtiyaç duymadan telefonunuzdaki fotoğrafları dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Flickpic, 2013 Microsoft Imagine Cup kazanını CoLinked adındaki bir ekip tarafından geliştirilen kullanıcıların mobil cihazlarındaki fotoğrafları bir başkasıyla kolayca paylaşabilmesi için oluşturulmuş ufak boyutlu bir uygulama. Fotoğraflarınızı paylaşmak için ne bir WiFi, ne bir 3G ne de 4G bağlantısına ihtiyacınız var. Cihazınızın Bluetooth bağlantısını etkinleştirmeniz dilediğiniz kişilerle fotoğraflarınızı paylaşmanız için yeterli. Tabii ki fotoğrafı paylaşacağınız kişinin telefonunda da Flickpic uygulamasının yüklü olması gerekiyor.

Fotoğraflarınızı Bluetooth ile paylaşma kolaylığı sunan Flickpic basit bir arayüz ile geliyor. My Photos cihazınızda sakladığınız fotoğrafları, Recieved ise kişilerinizden gelen fotoğrafları gösteriyor. Fotoğrafların küçük ön izlemelerini dilediğiniz boyutta ayarlayabiliyorsunuz. Söz konusu Bluetooth olunca cihazınız diğer kişiler tarafından görünecek şekilde ayarlanıyor. Ancak uygulama içerisinden gizlilik modunu aktif ederek cihazınızın diğer kişilerce görünmesini engelleyebiliyorsunuz.

Flickpic, gerek arkadaşlarınızla gerekse de yakınlarınızla internet aramadan fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz harika bir uygulama.

YORUMLAR