Flickr Booth 2.8.0.0 (winphone)

Flickr Booth

Flickr Booth
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flickr Booth, Windows Phone telefonunuzdaki ücretsiz kullanabileceğiniz en fazla özellikli Flickr uygulaması.

Flickr Booth (Önceki adıyla 2Flicka), Windows Phone platformundaki en fazla seçenek ve ayarı sunan ve en kullanışlı Flickr uygulaması. Lumia telefonunuzla çektiğiniz yüksek kalitede video ve fotoğrafları ister özel bir albümde toplayarak isterseniz de herkese açık şekilde Flickr hesabınıza anında yükleyebileceğiniz ve Flickr fotoğraflarınız üzerinde düzenleme yapabileceğiniz üçüncü parti Flickr uygulaması tüm Windows Phone 8 üzeri cihazlarda sorunsuzca çalışması ile de beğenimi kazandı.

Yahoo’nun fotoğraf ve video paylaşım servisi Flickr’ın Windows Phone için resmi uygulaması ücretsiz olarak herkesin indirmesine açık ancak uygulama Türkiye Mağazası’nda sunulmuyor ve uzun süredir güncellenmediğinden neredeyse kullanılamaz durumda diyebilirim. Bu noktada en iyi alternatif 2Flicka yeni adıyla Flickr Booth.

Fotoğraf ve video paylaşımı için Flickr’ı tercih ediyorsanız Flickr Booth cihazınızda kesinlikle bulunmalı. Doğrudan uygulama üzerinden çektiğiniz resim veya videolar için 50 farklı filtre uygulayabileceğiniz, açıklama ve başlık ekleyebileceğiniz, özel albümler oluşturabileceğiniz, beğendiğiniz resim ve videoları favorilerinize ekleyebileceğiniz Flickr uygulamasında OneDrive ve OneNote desteği bulunuyor.

Flickr Booth, Windows Phone platformunda en fazla özelliği sunan ve en sorunsuz çalışan Flickr uygulaması diyebilirim. Yahoo’nun servislerinden vazgeçemeyen biriyseniz kesinlikle cihazınızda yer vermelisiniz.

YORUMLAR