Flipagram 2014.715.2258.150 (winphone)
Flipagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,311

  • Üretici

    Cheerful, Inc.

Flipagram, fotoğraflarınızdan kısa videolar oluşturan bir mobil uygulamadır.

Flipagram, sosyal ağlarda paylaştığınız fotoğraflarınızı birleştirerek kısa videolar haline getiren ücretsiz bir mobil uygulamadır. Facebook ve Instagram’daki fotoğraflarınızı ve telefonunuzun kamerasını kullanarak anlamlı videolar ortaya çıkarabileceğiniz uygulamada müzik ekleme ve hızlı paylaşma seçenekleri de sunuluyor.

Flipagram, fotoğraflarınızdan kısa ve etkileyici videolar elde etmenize imkan tanıyan, 80’den fazla ülkede kullanılan oldukça popüler bir uygulama. Satın alım gerektirmeyen ve reklam içermeyen uygulamaya Facebook, Instagram’da paylaştığınız veya hali hazırda telefonunuzda bulunan fotoğrafları aktarabiliyorsunuz. Fotoğraf seçiminin ardından arka plana koyacağınız müziği (Popüler hazır müziklerden birini seçebilir veya müzik kitaplığınızdan içeri aktarabilirsiniz.) belirliyor, süresini ayarlıyor ve paylaşıyorsunuz. Kullanımı oldukça basit.

Video sürelerini otomatik olarak ayarlayan (Instagram için 15 saniye, Flipagram için 30 saniye) uygulama aracılığıyla oluşturduğunuz videoları paylaşmadan önce ön izlemesini yapabiliyorsunuz. Süreyi ve düzenlemeleri kontrol edebiliyor, yaptığınız değişiklikleri anında görebiliyorsunuz. Hazırladığınız videoyu ister özel biriyle isterseniz de herkese açık olarak paylaşabiliyorsunuz.

Flipagram, fotoğraflarınızı videoya dönüştüren eğlenceli ve kullanımı basit bir mobil uygulama. Uygulamanın en güzel özelliği de 512MB RAM’li Windows Phone 8.1 cihazlara da destek vermesi.

YORUMLAR