F.lux 4.2.4.80 (winphone)
F.lux
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    155

  • Üretici

    F.lux

Flux, Windows Phone için Feedly uygulamasıdır.

Beğenmediğimiz web sitelerini tek bir yerde toplayarak ilgimizi çeken haberleri daha rahat okuyabilmemizi sağlayan RSS takip aracı Feedly’nin resmi Windows Phone uygulaması bulunmuyor ancak Feedly’yi aratmayacak kadar başarılı bir alternatifi mevcut: Flux.

RSS takip araçları arasında en popüleri olan Feedly’yi Windows Phone platformuna taşıyan Flux, deneme sürümü olarak geliyor ve tüm özelliklerinden belli bir süreliğine ücretsiz olarak faydalanabiliyoruz.

RSS içeriklerini mobile optimize ederek sunan ve böylelikle ilgimizi çeken haberleri telefon ve tabletimizden daha rahat okumamızı sağlayan Flux, çevrimiçi olduğunuz süre boyunca makaleleri resimleri ile birlikte hafızasına alıyor ve internet bağlantınızın olmadığı vakit eksiksiz bir haber okuma deneyimi yaşatıyor. Makalelerin mobil veya orijinal sürümü arasında geçiş yapmak, önceki sayfaya geri gelmek, beğenilen bir haberi paylaşmak gibi haber okurken sıklıkla ihtiyaç duyacağınız şeyleri dahili web tarayıcı üzerinden rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

İlk senkronize işleminden sonra içerikleri hızlı bir şekilde güncelleyerek veri kullanımını en aza indirebilen Flux, Windows Phone platformuna özgü bir özellik olan canlı kutucuk desteği de sunuyor. Böylelikle eklediğiniz haber kaynaklarından gelen son içerikleri uygulamayı açmadan takip edebiliyorsunuz.

YORUMLAR