Folders Beta 0.5.0.0 (winphone)

Folders Beta

Folders Beta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Folders Beta, Windows Phone için kullanımı kolay, hızlı, basit ve ücretsiz dosya yöneticisi uygulamasıdır.

Folders Beta, Windows Phone platformu için özel olarak geliştirilmiş kullanımı kolay ve ufak boyutlu bir dosya yöneticisidir. Telefonunuzda, hafıza kartınızda ve OneDrive hesabınıza depoladığınız dosya ve klasörleri organize etmenize izin veren uygulama tamamen ücretsizdir.

Windows Phone’un en yeni sürümü 8.1 ile uyumlu olan bu dosya yöneticisi ile hem dahili hem de harici hafızada sakladığınız tüm dosyalarınızı yönetebilirsiniz. Kesme, kopyalama, yapıştırma, silme, yeni adlandırma, yeni klasör oluşturma ve diğer temel özelliklerin yanı sıra klasörleri başlangıç ekranına sabitleme, dosyaları telefon hafızası ve harici hafıza arasında taşıma fonksiyonlarına da sahip olan uygulama bulut hesapları da destekliyor. Uygulama şu anda geliştirilme aşamasında olduğundan sadece OneDrive hesabınızdaki klasörleri taşıma imkanı sunuyor.

Animasyonlarla desteklenmiş menüler ve oldukça sade tasarlanmış arayüzü ile dikkat çeken uygulama final sürümde daha fazla özellik te sunacak. OneDrive’daki dosyaları telefona kopyalama, daha fazla bulut depolama servisi, klasörleri şifreleme gibi önemli özellikler bir sonraki güncellemede kullanılabilir olacak.
Eğer Windows Phone’un en yeni sürümünü kullanıyor ve de dosya / klasörlerinizi yönetebileceğiniz modern bir uygulama arıyorsanız henüz beta aşamasında olan Folders’ı kesinlikle denemelisiniz.